טרקטור משא

ימאהה UMX

טרקטור המשא של ימאהה UMX הוא תוספת רב-תכליתית ועוצמתית לכל כוח עבודה, שתוכנן מתוך מחשבה על יעילות וקלות שימוש. עם ...

צפיה בדגם

קלאב קאר קריאול 300

רכב תפעולי קלאב קאר Carryall 300 הוא רכב תפעולי מועדף בתעשייה הידוע בנוחות השימוש שלו ובעמידותו היום יומית. עם מהירות ...

צפיה בדגם

קלאב קאר קריאול 500

אנשים פרטיים ועסקים כאחד חיפשו רכבי שירות מגוונים כדי לספק את צרכיהם השונים, ו-Club Car Carryall 500 בולט כבחירה מעולה. ...

צפיה בדגם

קלאב קאר קריאול 550

קלאב קאר Carryall 550 הוא רכב תפעולי רב תכליתי המציע את השילוב המושלם של כוח, יעילות ויכולת הסתגלות. הרכבים התפעוליים ...

צפיה בדגם

קלאב קאר קריאול 700

קלאב קאר Carryall 700 הוא רכב תפעולי רב תכליתי שנועד לתת מענה למגוון צרכים. עם יכולות ההובלה המרשימות שלו ומערכת ...

צפיה בדגם

קלאב קאר קריאול 1500

קלאב קאר קאריאל 1500 הוא רכב תפעולי רב תכליתי וחזק המשלב יעילות, עמידות וביצועים. עוצב כדי לענות על הצרכים השונים ...

צפיה בדגם

קוואסאקי מיול 4010 4X4

הקוואסקי מיול 4010 4×4 הוא טרקטור משא רב-תכליתי שנועד לענות על הצרכים של חובבי עבודה ופנאי כאחד. סוס עבודה רב ...

צפיה בדגם

קוואסאקי מיול SX 610 4×4

טרקטור משא Kawasaki Mule SX 610 4×4 הוא רכב רב-תכליתי וקומפקטי המשלב את יכולת העמסה של טנדר עם הזריזות של ...

צפיה בדגם

קוואסאקי מיול 600 SX

הקוואסקי מיול SX 600 הוא טרקטור משא אמין ורב-תכליתי המתאים למגוון צרכים שונים. הכלי מעוצב עם מסגרת קומפקטית וזריזה, זהו ...

צפיה בדגם

קוואסאקי מיול PRO DX

קוואסקי מיול PRO-DX הוא טרקטור משא רב תכליתי וחזק שנועד לענות על הצרכים של תעשיות שונות. הוא מתהדר בשלדה חזקה ...

צפיה בדגם

סגווי פוגלמן

טרקטור המשא סגווי פוגלמן מכה גלים בעולם רכבי השטח, הודות לעיצוב החדשני ויכולות הביצועים המרשימות שלו. מצויד בטכנולוגיה מתקדמת, טרקטור ...

צפיה בדגם

ימאהה Drive2 Super Hauler

רכבים תפעוליים הפכו לכלי חיוני לצרכי עבודה, חקלאות ואנשים פרטיים. אחד הבולטים בשוק הוא הימאהה Drive 2 Super Hauler. הכלי ...

צפיה בדגם

פולריס ריינג'ר SP 570

פולריס ריינג'ר SP 570 הוא טרקטור משא שימושי המתאים למגוון משימות. הוא מתהדר במתלים ובמרווח הקרקע הטובים מסוגו, המבטיח נסיעה ...

צפיה בדגם

פולריס ריינג'ר 570 Full-Size

פולריס ריינג'ר 570 בגודל מלא הוא רכב תועלתני הידוע בשילוב של יכולת וכוח במסגרת גדולה יותר הפונה לאלה הדורשים ביצועים ...

צפיה בדגם

פולריס ריינג'ר 1000

הפולריס ריינג'ר 1000 ידוע בשילוב של ביצועים, עמידות ונוחות בתחום רכבי השטח. עם ערך משמעותי, ה-Ranger 1000 תוכנן עבור אנשים ...

צפיה בדגם

פולריס ריינג'ר XP 1000

פולריס ריינג'ר XP 1000 מוכר בתחום רכבי טרקטור המשא בזכות הכוח והרבגוניות שלו. מצויד לשבילים מפרכים וגם לסביבות עבודה תובעניות, ...

צפיה בדגם

פולריס ריינג'ר XD 1500

הפולריס ריינג'ר XD 1500 מתגלה כשחקן אדיר בנוף של רכבי טרקטור משא. מנוע ה-ProStar החזק שלו, שתוכנן במיוחד עם שלושה ...

צפיה בדגם

פולריס ריינג'ר CREW XP 1000

פולריס היא שם מוכר בתחום ובין קו הרכבים שלה, הריינג'ר CREW XP 1000 בולט כאופציה חזקה למי שמחפש ביצועים. דגם ...

צפיה בדגם

רכבי טרקטור משא הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות בשל הרבגוניות והמעשיות שלהם. כלי רכב אלו מציעים מספר יתרונות, המספקים מענה למגוון רחב של משתמשים – מחקלאים ועד לחובבי שטח. בשילוב קיבולת מטען, יכולת הסתגלות ואיכויות עמידות בפני מזג אוויר, טרקטורי המשא מכסים את הצרכים של אלה שדורשים מכונה אמינה וחזקה.

  להצעת מחיר התקשרו: 055-431-7440

  או השאירו פרטים:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טרקטורי משא בגודל בינוני ובגודל מלא מספקים רמות שונות של כוח, יכולות אחסון ויכולות מטען. יתר על כן, רכבי השטח הללו מבטיחים ביצועים חלקים גם בסביבות התובעניות ביותר.

  כתוצאה מהאופי הפרקטי והיעילות שלהם במגוון שטחים, טרקטורי המשא צוברים פופולריות במהירות הן בהקשרים מקצועיים והן בהקשרים פנאי. הם הפכו לבחירה הנכונה עבור רבים הזקוקים לרכב שיכול להתמודד עם משימות מרובות תוך הבטחת עמידות וקלות תפעול.

  קטגוריות כלי רכב

  קיימים סוגים שונים של טרקטורי המשא שיתאימו לצרכים ולהעדפות שונות. בחלק זה, נדון בשלוש קטגוריות עיקריות: קומפקטי, בינוני וגודל מלא.

  רכבי טרקטור משא קומפקטיים

  טרקטורי המשא הקומפקטיים קטנים יותר בגודלם, מה שהופך אותם לקלים יותר לתמרון במקומות צרים וחסכוניים יותר בדלק. כלי רכב אלו מציעים בדרך כלל חווית נהיגה דמוית מכונית ומיועדים לשימוש קל יותר בשטח. עם קיבולת ישיבה הנעה בדרך כלל בין ארבעה לחמישה נוסעים, טרקטורי המשא קומפקטיים הם בחירה פופולרית עבור יחידים ומשפחות קטנות.

  • גודל: ממדים קטנים יותר לתמרון קל יותר
  • יעילות דלק: צריכת דלק טובה יותר בהשוואה לטרקטורי המשא גדולים יותר
  • מושבים: מתאים לארבעה עד חמישה נוסעים
  • יכולות שטח: מיועד לשימוש קל יותר בשטח

  רכבי טרקטור משא בינוניים

  טרקטורי המשא בינוניים מציעים איזון בין גודל ליכולת. הם בדרך כלל גדולים יותר מטרקטורי המשא קומפקטיים, ומספקים מרחב נוסעים ומטען מוגדל. טרקטורי המשא הבינוניים יכולים להכיל עד שבעה נוסעים ומצוידים במנועים חזקים יותר, מה שהופך אותם למתאימים לשימוש בשטח מתון ולגרירה.

  תכונות עיקריות:

  • גודל: מידות ביניים עבור מרחב נוסעים ומטען נוסף
  • מושבים: מכיל עד שבעה נוסעים
  • מנוע: מנועים חזקים יותר לשימוש מתון בשטח ולגרירה
  • יכולות שטח: מיועד לשימוש מתון בשטח

  רכבי טרקטור משא בגודל מלא

  טרקטורי המשא בגודל מלא הם הגדולים והמסוגלים ביותר בקטגוריה זו. לרכבים אלה יש בדרך כלל מקומות ישיבה לשמונה נוסעים או יותר והם מתהדרים בנפח מטען בשפע. טרקטורי המשא בגודל מלא מגיעים לרוב עם מנועים חזקים ותכונות שטח מתקדמות, מה שהופך אותם לאידיאליים לשימוש כבד בשטח, נשיאה וגרירה.

  תכונות עיקריות:

  • גודל: הממדים הגדולים ביותר בין כלי רכב
  • מושבים: מתאים לשמונה נוסעים או יותר
  • מנוע: מנועים חזקים לשימוש כבד בשטח וגרירה
  • יכולות שטח: אידיאלי לשימוש כבד בשטח וגרירה

  שימושים נפוצים

  טרקטורי המשא, הם כלי רכב מגוונים המיועדים לבצע מגוון משימות בסביבות שונות. חלק זה ידון בכמה מהשימושים הנפוצים ביותר של כלי רכב, תוך התמקדות בהובלת סחורות והובלת נוסעים.

  הובלת סחורות

  טרקטורי המשא משמשים לעתים קרובות להובלת סחורות הן במסחר והן במגורים. עם הבנייה העמידה ויכולת ההסתגלות שלהם, הם יכולים להתמודד עם מטענים מגוונים ולחצות שטחים שונים. כמה יישומים נפוצים להובלת סחורות כוללים:

  • ציוד לטיפול במדשאה וציוד חשמל: מכשירי UTV מושלמים להובלת ציוד כמו מכסחות דשא, מכסחות דשא ומפוחי שלג, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור עסקים בתחום הגינון.
  • אספקה וחומרים: אתרי בנייה משתמשים לעתים קרובות בטרקטורי המשא להובלת חומרי בניין, כלים ואספקה אחרת הנחוצה לפרויקט.
  • ריהוט ומכשירי חשמל: אנשים שעוברים לבית חדש עשויים להשתמש בטרקטור משא כדי להעביר פריטים גדולים כמו רהיטים ומכשירי חשמל ביתיים.
  • ניהול פסולת: ניתן להשתמש בטרקטור משא גם לאיסוף והובלת אשפה או חומרי מיחזור לנקודות איסוף ייעודיות.

  הובלת נוסעים

  בנוסף להובלת סחורות, ניתן להשתמש בטרקטורי המשא להובלת נוסעים, במיוחד בסביבות שטח או קשות. כמה דוגמאות להובלת נוסעים באמצעות טרקטורי המשא הן:

  • ביקור באתרים: מפעילי טיולים באזורי שממה או שטח עשויים להשתמש בטרקטורי המשא כדי להציע לאורחים חוויה ייחודית ומהנה, המספקת גישה לאזורים שבהם מכוניות ואוטובוסים מסורתיים אינם יכולים לנסוע.
  • פעילויות פנאי: חובבי חוץ משתמשים לעתים קרובות בטרקטור משא כדי להגיע למקומות מרוחקים עבור פעילויות כמו ציד, דיג או קמפינג, מה שמאפשר להם ליהנות מהטבע ולשאת ציוד חיוני בקלות.
  • חקלאות וחקלאות: חקלאים משתמשים בטרקטורי המשא להובלת עובדים ואספקה על פני שדות גדולים ושטח גס, מייעלים את תהליך הטיפול בגידולים ובעלי חיים.
  • שירותי חירום: במצבים בהם תנאי הקרקע אינם נוחים או מרוחקים, ניתן להשתמש בטרקטורי המשא על ידי גורמי חירום להובלת כוח אדם וציוד במהירות וביעילות.

  תכונות עיקריות

  מנוע ומערכת הנעה

  טרקטורי המשא מצוידים במנועים המספקים כוח מתאים למשימות שונות. המנועים יכולים לנוע בין מנועי בנזין או דיזל קטנים לדגמי טורבו גדולים וחזקים יותר. בהתאם לרכב הספציפי, המנועים יכולים לקבל תפוקות כוח מ-40 עד למעלה מ-100 כוחות סוס.

  מערכת ההנעה היא מרכיב חיוני שכן היא מעבירה את כוח המנוע לגלגלים, ומאפשרת לרכב לנוע. ברוב טרקטורי המשא, מערכת ההנעה מורכבת מתיבה אוטומטית, המאפשרת תפעול קל יותר ושליטה חלקה יותר במהלך פעילויות תובעניות.

  יכולת גרירה

  יכולת גרירה היא היבט מכריע של טרקטורי המשא, שכן היא קובעת את המשקל שהם יכולים למשוך בהצלחה. יכולות הגרירה משתנות מאוד, בהתאם לגודל הרכב, כוח המנוע וגורמים נוספים.

  ככלל, טרקטורי המשא קטנים יותר מסוגלים לגרור עד 650 ק"ג, בעוד שדגמים גדולים יותר יכולים לגרור עד או אפילו יותר מ-2,000 ק"ג. בעת בחירת טרקטור משא, חיוני לקחת בחשבון את כושר הגרירה הנדרש עבור המשימות המיועדות.

  קיבולת מטען

  קיבולת המטען מתייחסת לכמות המשקל שטרקטור משא יכול לשאת בבטחה באזור המטען שלו. יכולת זו חיונית בעת בחירת טרקטור משא למשימות שונות הקשורות לעבודה, הובלת אנשים או ציוד בשטחים שונים. קיבולת המטען עשויה להשתנות מאוד, החל מ-300 ק"ג עבור דגמים קטנים יותר ועד למעלה מ-1,000 ק"ג עבור טרקטורי המשא גדולים וחזקים יותר.

  כאשר בוחנים את קיבולת המטען, חיוני לוודא שהרכב מתאים לעומס המיועד, שכן חריגה מהיכולת שלו עלולה להוביל לביצועים גרועים ולסיכוני בטיחות פוטנציאליים.

  כותב המאמר: אלי אבן צור

  אלי אבן צור מגיע מעולם הרכב והוא אגר ידע של שנים. רכבים תפעוליים ורכבי טרקטור משא הם התשוקה שלו.

  התקשרו: 055-431-7440